Novinky

Opatření při koronavirové epidemii

Vážení klienti,

dle uveřejňovaných dat je sice epidemie Covid-19 pod kontrolou, ale je to zejména díky přijatým hygienickým opatřením.

Proto vás i nadále žádáme o respektování následující opatření:

* ošetřujeme POUZE PŘEDEM OBJEDNANÉ pacienty (objednejte se na tel: 723 224 014, přes webový formulář či přes FB proklik „Rezervovat“) – v souvislosti s tímto opatřením může docházet k flexibilnímu zkracování ordinačních hodin v závislosti na počtu objednaných pacientů!

* do čekárny a ordinace by měla zvíře DOPROVÁZET pouze JEDNA OSOBA (dvě osoby pouze v případě, že je se zvířetem ztížená manipulace)

* pokud máte nařízenou nebo doporučenou DOMÁCÍ KARANTÉNU, žijete v domácnosti s takovou osobou nebo jste byli VE STYKU s osobou s rizikem onemocnění koronavirem, zůstaňte doma a nechoďte na žádná veřejná místa, vč. veterinární ordinace! (DOMÁCÍ KARANTÉNA NEZNAMENÁ PLACENÉ VOLNO, VE KTERÉM SI ZAŘÍDÍTE VĚCI, NA KTERÉ JSTE PŘEDTÍM NEMĚLI ČAS!!!)

* pokud se NECÍTÍTE DOBŘE nebo máte PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍCH CEST, do ordinace VŮBEC NECHOĎTE!

* NEVOĎTE s sebou do ordinace NEMOCNÉ DĚTI (a pokud možno ani děti zdánlivě zdravé – výzkumy naznačují, že děti mohou být bezpříznakovými přenašeči infekce!)

* pokud má vaše zvíře AKUTNÍ POTÍŽE, které vyžadují bezprostřední veterinární ošetření, ale vy jste v karanténě nebo nemocní, kontaktujte veterinární ordinaci TELEFONICKY a domluvte vhodný postup

OSOBY VYKAZUJÍCÍ PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍCH CEST BUDOU Z ČEKÁRNY/ORDINACE VYKÁZÁNY!!!

UPOZORNĚNÍ:
Před vstupem DO ČEKÁRNY si ZAKRYJTE NOS A ÚSTA ochrannými prostředky (rouška, respirátor, domácí látková rouška, šála či šátek).
Před vstupem DO ORDINACE si na toaletě důkladně UMYJTE RUCE mýdlem (alespoň 30 vteřin mydlení zahrnující prsty, meziprstí, dlaně i hřbety rukou) a k osušení používejte jednorázové ručníky, které jsou k dispozici v zásobníku.

Děkuji za pochopení, spolupráci a ohleduplnost.
MVDr. Lucie Veselá, Vetallia