Chci se objednat

Objednejte se na návštěvu

Objednaní klienti nečekají!

Uvítáme Vás v čistém prostředí, ve kterém se Váš mazlíček nepotká s nemocným zvířátkem a nehrozí, že by se něčím nakazil. Objednaným klientům zaručujeme ošetření včas.

Pokud vám systém nedovolí se na některý den objednat, jsou buď všechny termíny rezervovány nebo je ordinace z nějakého důvodu uzavřena.

Všechny aktuální informace o změnách ordinačních hodin (dovolená, nemoc, omezení ordinační doby) se dozvíte ZDE

Září 2020
Po Út St Čt So Ne
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Důležité upozornění!

Náš online objednávkový systém je nastaven automaticky na délku návštěvy 30 minut. Během této doby lze provést všechny základní preventivní úkony u 1-2 zvířátek, která s sebou přivedete. Také na většinu konzultací je tento čas dostatečný. Sami si délku návštěvy upravit nemůžete.

Pokud si myslíte, že bude Vaše návštěva vyžadovat více našeho času, chcete přijít s větším počtem zvířátek (např. přivézt celý vrh koťat nebo štěňat) nebo objednat svého mazlíčka na zákrok v anestezii (kastrace, odstranění zubního kamene), učiňte tak prosím v ordinačních hodinách telefonicky na čísle 723 224 014.

Upozorňujeme, že před chirurgickými zákroky v anestezii požadujeme, aby byl Váš mazlíček nejprve přiveden na kompletní preventivní prohlídku. Důvodem je kontrola celkového zdravotního stavu, abychom si byli jistí, že je schopen podstoupit zákrok v anestezii. U starších zvířátek doporučujeme při prohlídce provést odběr krve ke kontrole funkce jater a ledvin, které jsou při anestezii nejvíce zatíženy.
Zamezíme tak situaci, kdy se dostavíte přímo na zákrok a my zjistíme, že má pacient potíže s dýcháním, má šelest na srdci nebo nějaký jiný problém, pro který je anestezie vyloučena. V takovém případě totiž držel Váš mazlíček povinnou hladovku zbytečně a v programu naší ordinace byl blokován čas pro operaci, která neproběhne, a který mohl využít jiný klient.